Sara Treter

Cześć! Mam na imię Sara, urodziłam się 8 stycznia 2019 roku o godzinie 12:54 i ważyłam troszkę ponad 2 kilogramy. Mam kochających rodziców i cudownego starszego braciszka, którego ulubionym zajęciem jest całowanie mnie w czółko, przytulanie i pokazywanie całej kolekcji swoich wyścigowych samochodów :). Jestem trochę „inna”, mamusia z tatusiem mówią, że wyjątkowa. Urodziłam się z bonusem w postaci dodatkowego chromosomu. Zespół Downa to nie koniec świata i mimo, że przeszkadza mi się w pełni prawidłowo rozwijać, to wiem, że rodzice zrobią wszystko, co w ich mocy bym mogła jak najlepiej funkcjonować w otaczającym mnie świecie. Choć jestem jeszcze bardzo malutka to w przyszłości chciałabym móc bawić się z moim braciszkiem, rozwijać swoje talenty i być jak najbardziej samodzielną dziewczynką. Chciałabym… lecz koszty leczenia i rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe mojej rodziny.
Proszę pomóż mi lepiej żyć i spełniać swoje marzenia- przekaz 1,5 % podatku. Ciebie to nic nie kosztuje, a dla mnie to ogromna szansa na normalne życie.

Osoby chcące pomóc prosimy o dokonanie odpisu 1,5% podatku dochodowego w zeznaniu rocznym z dopiskiem „dla Sary Treter” lub przekazanie środków finansowych w formie darowizny na konto

86 1090 2040 0000 0001 1113 9744 z dopiskiem dla Sary Treter

Pozostali podopieczni