Klaudia Hendel

20-letnia Klaudia Hendel to spontaniczna i urocza dziewczyna, która 16 czerwca uległa wypadkowi samochodowemu pod Pabianicami. Pięć lat temu razem z grupą Andrzeja Piasecznego zwyciężyła w muzycznym programie telewizyjnym „Bitwa na głosy”, teraz walczy o życia w szpitalu. Doznała licznych obrażeń wewnętrznych ciała. Była przez pół godziny reanimowana. Został wycięty kawałek śledziony, kawałek żołądka, kawałek wątroby, ma poobijane nerki, przebite zebrami płuca, zmiażdżoną lewą część klatki piersiowej i wyrwaną z barku rękę. Nie wiadomo czy rękę da się uratować. Jeżeli tak to czeka ją wiele operacji. Lekarze wstawiali jej bajpasy, ponieważ doszło do przerwania tętnicy i nerwów. Dodatkowo Klaudia przeszła udar mózgu, w wyniku którego nastąpił prawostronny paraliż ciała. Obecnie jej stan jest bardzo ciężki i cały czas walczy o życie.
Klaudia będzie potrzebowała wielomiesięcznego leczenia i rehabilitacji, która wiąże się z ogromnymi kosztami. Jej rodzice są przy niej bez przerwy. Śpią w samochodzie lub na szpitalnych korytarzach nie chcąc zostawiać Klaudii samej. Wiedzą, że ich potrzebuje. Wspomóżmy Klaudię i jej rodzinę w walce o życie i powrót do zdrowia.

Osoby chcące pomóc prosimy o dokonanie odpisu 1,5% podatku dochodowego w zeznaniu rocznym z dopiskiem „dla Klaudii Hendel” lub przekazanie środków finansowych w formie darowizny na konto

20 1090 2040 0000 0001 0887 3169 z dopiskiem dla Klaudii Hendel

Pozostali podopieczni