Natalia Pąpa

Mam na imię Natalka. Mam kochających rodziców i cudownego starszego brata. Urodziłam się 27 marca 2023 roku z wadą genetyczną w postaci Trisomii 21, potocznie zwaną zespołem Downa. Jestem pogodną i dzielną dziewczynką, która każdego dnia walczy o swoją sprawność.  Zmagam się z ubytkiem przegrody międzykomorowej oraz z obniżonym napięciem mięśniowym,  więc na każdy postęp muszę pracować podwójnie. Rodzice mnie dzielnie wspierają i zawsze są obok. Regularnie odwiedzamy kardiologa,  neurologa,  endokrynologa,  laryngologa,  okulistę,  fizjoterapeutę,  pedagoga  oraz  poradnię neonatologiczną.  Wiele z tych wizyt odbywa się prywatnie, co wiąże się z dużymi wydatkami.

Dzięki  Państwa  wsparciu,  moi  rodzice  będą  mogli  pokryć  koszty  leczenia  i  rehabilitacji,  co  przyczyni  się  na mój dalszy rozwój i samodzielne życie.
Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy.

Natalka z rodzicami.

Osoby chcące pomóc prosimy o dokonanie odpisu 1,5% podatku dochodowego w zeznaniu rocznym z dopiskiem „dla Natalii Pąpa” lub przekazanie środków finansowych w formie darowizny na konto

86 1090 2040 0000 0001 1113 9744 z dopiskiem dla Natalii Pąpa

Pozostali podopieczni