Aleksandra Misztal

Ola ma 6 lat. Urodziła się w 37 tygodniu ciąży przez cesarskie cięcie w Łodzi. W trzecim miesiącu życia miała implantowaną zastawkę komorowo–otrzewnową. Od trzeciego miesiąca życia jest intensywnie rehabilitowana z powodu połowicznego, lewostronnego niedowładu spowodowanego DPM. Do 2 roku życia była rehabilitowana metodą Volty. Gdy przez tą metodę uzyskaliśmy maksimum tego, co można było osiągnąć przeszliśmy na metodę Bobath oraz NDT.
Ola jest pod stałą opieką poradni neurochirurgicznej, neurologicznej, ortopedycznej oraz rehabilitacyjnej. Rehabilitacja pomaga naszej córce pokonywać codzienne bariery. Niestety jest bardzo kosztowna, a Ola wymaga stałej rehabilitacji ruchowej.
Ola jest pogodnym i wesołym dzieckiem. Jest bardzo towarzyska i otwarta, lubi przebywać z innymi dziećmi. Ma doskonalą pamięć, uwielbia układać puzzle i rysować.

Osoby chcące pomóc prosimy o dokonanie odpisu 1,5% podatku dochodowego w zeznaniu rocznym z dopiskiem „dla Aleksandry Misztal” lub przekazanie środków finansowych w formie darowizny na konto

86 1090 2040 0000 0001 1113 9744 z dopiskiem dla Aleksandry Misztal

Pozostali podopieczni