Marek Zięba

Zawracamy się z prośba o pomoc dla Marka. Marek urodził się 17.05.2013 r. w 39 tygodniu ciąży i dostał 10 punktów w skali Apgar. Od 6 miesiąca życia jest rehabilitowany ze względu na obniżone napięcie mięśniowe oraz opóźniony rozwój psychomotoryczny. Obroty pojawiły się w 9-mcu, zaczął siadać w 16 m-cu życia, obecnie słabo czworakuje, nie chodzi, nie mówi.
Jest pod stałą opieką neurologa, psychologa, fizjoterapeuty, logopedy jak również jest pacjentem Poradni Genetycznej Instytut Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Obecnie w trakcie diagnostyki molekularnej przez University of Oxford, Prof. Richard Gibbons. Dodatkowo u Marka stwierdzono astmę wczesnodziecięcą, która wiąże się z codziennym przyjmowaniem leków.
Wymaga dalszej systematycznej rehabilitacji, zwłaszcza zajęć z psychologiem, logopedą i pedagogiem. Jest pod opieką Ośrodka rehabilitacyjnego w Kielcach, dodatkowo pod opieką prywatnego logopedy a także pracujemy z nim sami. Mareczek jest pogodnym i radosnym dzieckiem, dzielnie znosi wszelaką stymulacje i rehabilitację.
Zwracamy się prośbą o pomoc. Zdajemy sobie sprawę że przypadek naszego syna nie jest odosobniony ale dla Nas jest jedyny. Serce i ducha do walki mamy ale potrzebujemy również wsparcia finansowego. Z góry dziękujemy za okazaną pomoc i serce.

Z poważaniem Marta i Piotr Zięba (rodzice)

Osoby chcące pomóc prosimy o dokonanie odpisu 1,5% podatku dochodowego w zeznaniu rocznym z dopiskiem „dla Marka Zięby” lub przekazanie środków finansowych w formie darowizny na konto

86 1090 2040 0000 0001 1113 9744 z dopiskiem dla Marka Zięby

Pozostali podopieczni