Szymon Tłuszcz

Mój syn Szymon ma 13 lat, urodził się z zespołem wad wrodzonych (rozszczep wargi, zanik stawów paliczkowych obu rąk, oraz zniekształcenie stóp) Lekarze prognozowali, że syn nie będzie chodził. Od najmłodszych lat przechodził szereg zabiegów, operacji i rehabilitacji.
Dzięki mojej determinacji dziecko chodzi i jest w miarę sprawne, niestety w miarę wzrostu kości pojawiają się nowe wady (kurza klatka, zmiany w odcinku lędźwiowym kręgosłupa).
Konieczne są nowe operacje: plastyka twarzy, dłoni i stóp, opieka ortodontyczna i okulistyczna oraz problemy kardiologiczne.

Największym problemem są stopy, dziecko chodzi na 1 cm2 powierzchni stopy, w miarę wzrostu poruszanie się sprawia coraz większe problemy i jest konieczna operacja, która jest kosztowna ok. 20.000 zł, niestety jest to dla mnie bardzo duża kwota, dlatego zdecydowałam się zwrócić do Państwa o pomoc.

Osoby chcące pomóc prosimy o dokonanie odpisu 1,5% podatku dochodowego w zeznaniu rocznym z dopiskiem „dla Szymona Tłuszcz” lub przekazanie środków finansowych w formie darowizny na konto

86 1090 2040 0000 0001 1113 9744 z dopiskiem dla Szymona Tłuszcz

Pozostali podopieczni